متمم و گردهمایی ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ (۳)

دوستان متممی

… بالاخره روز موعود رسید. خوشبختانه حال و روزم خوب بود. زودتر از همه به سالن گردهمایی رسیدم. گروه پشتیبان و داوری اونجا بودند. کم کم حضار اومدند. خیلی حس خوبی بود. دیدن دوستان متممی چه اونهایی که می شناختم و چه اونهایی که نمی شناختم و فقط با اسم و نوشته هاشون آشنا بودم و میومدند به سمتم و خودشون رو معرفی می کردند و یا من یواشکی در حال سلام و احوالپرسی تلاش می کردم از روی کارت شناساییشون متوجه بشم کدوم یک از دوستان متممی هستند، انرژی بیشتری رو به من می داد و دلهره هام کم و کمتر می شد.

دوستان متممی

سخنرانی ها شروع شد اولین نفر محمدرضا شعبانعلی بود که دست زدن های طولانی دوستان متممی نشان از دوست داشتنی بودن او برای همه ما بود. سخنرانی ها طبق برنامه و بخوبی پیش رفت. دوستان سخنران من عالی بودند، خیلی بهتر از زمان هایی که برای هم ارائه کرده بودیم و این باعث می شد بقیه ما هم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم.

در زمان های استراحت فرصت دیدار و گپ و گفتگو با دوستان متممی فراهم بود. عکس گرفتن ها، آشنا شدن ها، تعریف و تمجیدها و … همه اون روز رو یه روز خاص برای هممون کرده بود.

دوستان متممی

نوبت به من رسید. سه نفر از دوستان من که برای مرحله نهایی انتخاب نشدند به تصمیم محمدرضا گروه پشتیبان بودند و شما نمی تونید تصور کنید بودن آنها در تمام اون روز چقدر ارزشمند بود که واقعاً ازشون سپاسگزارم. با تشویق گرم دوستان متممی روبرو شدم. حسم عالی بود. اولین تجربه من بود و از همون اول برام لذت بخش شد.

دوستان متممی

خوشبختانه ارائه ۲۰ دقیقه ای من هم به خیر و خوبی تموم شد و بازخوردهای خوب و دوستانه ای که بعد گرفتم احساس رضایت رو در من افزایش داد. نمی تونم بگم عالی بودم چون هیچ کس عالی نیست بخصوص در مقابل بزرگان متممی اما جسارتی که به خرج دادم، زحمتایی که کشیدم، اشتیاقی که داشتم و من رو به جلو می برد، چیزهایی که یاد گرفتم، دوستی هایی که شکل گرفت یا عمیق تر شد، هدفی که برام مشخص تر از قبل شد و تجربه ای که برای اولین بار با لذت غیرقابل وصفی در خاطراتم ثبت شد، همگی باعث می شن رضایت کامل از این روند و رویداد داشته باشم.

 

به امید تجربه های جدید

4 دیدگاه برای “متمم و گردهمایی ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ (۳)

 1. سلام خانم حق بین از طریق وبلاگ بقیه دوستان با وبلاگ شما آشنا شدم و این سه تا نوشته مرتبط با سخنرانی تون رو خوندم امیدوارم همیشه موفق باشید وبلاگتون رو از این به بعد دنبال میکنم حتما

  1. درود بر شما
   باعث افتخار منه که شما عزیزان به اینجا سر بزنید. امیدوارم مطالب من براتون مفید باشه.
   با سپاس

 2. سلام سارا جان.
  خیلی خوشحالم که تو هم داری تجربیات خیلی خوب و نابت رو در وبلاگ می‌نویسی.
  از خوندن سری مطالب متمم و گردهمایی لذت بردم و اینکه متوجه شدم که چه مراحل سختی رو شما دوستان پشت سر گذاشتین. البته جای تعجب هم نداره که چنین ارائه‌های با کیفیتی، حتماً پشتش تلاش و کوشش و دقت بسیار بالایی هم بوده.
  شجاعتت رو تحسین می‌کنم و امیدوارم همیشه موفق باشی 🙂

  1. درود طاهره عزیزم
   ممنون از لطفت، امیدوارم در کنار هم تجربه های لذت بخشی داشته باشیم و من از دانش شما یاد بگیرم. سپاس بابت همراهیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *