درباره من

سلام؛

سارا حق بین هستم. یادمه از ۴ سالگی کنجکاوی و سوالهای تمام نشدنی من، زبانزد فامیل بود و این موضوع تا الان هم ادامه داره. یادگرفتن برام لذت بخشه و کمتر زمانی از زندگیم بوده که در حال یادگیری نبوده باشم. تقریبا ًبه هر چیزی برای یادگرفتن سر می زنم. از اونجایی که روندگرا هستم نه نتیجه گرا، از مسیر یادگیری بیشتر لذت می برم حتی اگر منجر به نتیجه خاص و بزرگی نشه.

یه مثلث تو زندگیم دارم: کتاب، سفر و غذا که خوشبختانه با هم خوب کنار اومدند.

مدارک تحصیلی و دانشگاهی دارم که تقریباً جایی از زندگیم به دردم نخوردند و تنها دلخوشیم این هست که با علاقه آنها را انتخاب کردم و به پایان رساندم. (کارشناسی مهندسی کشاورزی از دانشگاه ولیعصر (ع) رفسنجان، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی – منابع انسانی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران)

سال ۹۴ مدت طولانی در بستر بیماری بودم و یکی از بهترین اتفاقهای خوب زندگیم رخ داد. آشنایی با سایت “متمم“.

از اونجا بود که به معنای واقعی زندگی من در همه ابعاد متحول شد، کارهای روزمره ام، دوستانم، کتابهام، سبک زندگیم، فکر کردنم، نوشتنم، اهدافم و در این میان چیزی که برام اهمیت بیشتری داره لذت بردنم از زندگی هست که با متمم عمیق تر شد.

هر روز در کنار متممی ها تجربه های شگفت انگیزی رو کسب می کنم که اقدام برای این سایت هم یکی از اونهاست. به توصیه دوستانم تصمیم گرفتم با این کار هدفمندتر بخونم، یادبگیرم، فکر کنم و بنویسم و تعاملی که بین من و شمای مخاطب شکل می گیره باعث بشه یادگیریم ارزشمندتر بشه.

از اونجایی که همیشه رفتار انسانها برام جالب بوده و یکی از دغدغه های فکریم ایجاد شادی و نگرش مثبت در زندگی خودم و دیگران هست و البته به دلیل تجربه خوشایندی که در “گردهمایی ۲۶ مرداد متمم” داشتم و چند ماه در این زمینه مطالعه و جستجو و گردآوری داشتم، تصمیم گرفتم که بیشتر در حوزه روانشناسی مثبت گرا و زیرمجموعه هاش بنویسم تا هم بیشتر یاد بگیرم و هم سعی کنم تا حتی اندکی دنیای پیرامونم رو به این سمت رهنمون کنم. تلاشم بر این هست که مطالبم بُعد علمی و تئوری با منابع معتبر و بُعد کاربردی و عملی را همزمان داشته باشه تا موثرتر واقع بشه.

به تازگی با هفته نامه سلامت و ماهنامه سپیده دانایی هم همکاری می کنم که باعث افتخارمه و ازشون بسیار می آموزم.

اگه تمایل دارین بیشتر با من آشنا بشین شاید مراجعه به پروفایل من در متمم بهتون کمک بهتری بکنه.

باسپاس

سارا